Meni

Nagrajenci

Nagradni natečaj je zaključen. Vsem sodelujočim skupinam se zahvaljujemo za sodelovanje. Interna komisija, sestavljena iz predstavnikov obeh organizatorjev, je izbrala 84 najizvirneje okrašenih eko smrek, ki bodo v decembru krasile trgovine HOFER po Sloveniji, in 3 najlepše okrašene eko smreke, ki bodo v decembru krasile upravni stavbi Medexa in HOFERja ter Medexovo trgovino v Ljubljani.

Avtorjem nagrajenih eko smrek iskreno čestitamo! Zmagovalni predlog trajnostnega projekta bo objavljen 7. 1. 2019.

3 najlepše okrašene eko smreke:

Nagrajena skupina Razstavno mesto
3. e – Medene lizike OŠ Videm, Podružnica Leskovec Upravna stavba Medex Linhartova 49a, Ljubljana
BIBE Vrtec Otona Župančiča Črnomelj Trgovina Medex Miklošičeva 30, Ljubljana
Oddelek podaljšanega bivanja 1 OŠ Poljane nad Škofjo Loko Upravna stavba HOFER Kranjska cesta 1, 1225 Lukovica

 

84 najizvirneje okrašenih eko smrek:

Nagrajena skupina Razstavno mesto
Vetrnice Vrtec pri OŠ Kungota PE MB PRERADOVIČEVA Preradovičeva ulica 20, 2000 Maribor
Podaljšano bivanje Osnovna šola Gradec PE LJUBLJANA TOPLARNIŠKA Toplarniška ulica 4, 1000 Ljubljana
OPB 2 Osnovna šola Sveti Jurij PE MARIBOR ŠENTILJSKA Šentiljska cesta 116A, 2000 Maribor
Pridne čebelice Center za varstvo in delo Golovec PE KOPER Ankaranska cesta 3B, 6000 Koper
1. a Osnovna šola II Murska Sobota PE MURSKA SOBOTA Lendavska ulica 64, 9000 Murska Sobota
Oddelek razširjenega programa za 1.razred – RAP1 OŠ Dragotina Ketteja Ilirska Bistrica PE ILIRSKA BISTRICA Vilharjeva cesta 58, 6250 Ilirska Bistrica
Sončki Vrtec Velenje PE VELENJE PARTIZANSKA Partizanska cesta 52b, 3320 Velenje
Murni Center za sluh in govor Maribor OE osnovna šola in vrtec PE MARIBOR TITOVA Linhartova ulica 5, 2000 Maribor
Posebni program vzgoje in izobraževanja 4/5 stopnja – PPVI 4/5 Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje PE VELENJE SELO Selo 7A, 3320 Velenje
2. b Oš Brinje Grosuplje PE LJUBLJANA BRDO Cesta na Brdo 105, 1000 Ljubljana
Balončki Osnovna šola Vitanje, Vrtec Vitanje PE RADLJE OB DRAVI Koroška cesta 69b, 2360 Radlje ob Dravi
Zvezdice Vrtec studenci Maribor – enota Limbuš PE MARIBOR PTUJSKA Ptujska 194, 2000 Maribor
Medvedki Vrtec Slovenske Konjice PE CELJE MARIBORSKA Mariborska cesta 30, 3000 Celje
1a Osnovna šola Vižmarje Brod, PE LJUBLJANA JOŽETA JAME Ulica Jožeta Jame 11, 1210 Ljubljana Šentvid
Čebele iz 2. a Osnovna šola Vransko-Tabor PE KOPER DOLINSKA Dolinska cesta 7, 6000 Koper
Oddelek podaljšanega bivanja – 1.,2. Razred VIZ OŠ Rogatec PE ROGAŠKA SLATINA Zgornje Negonje 36B, 3250 Rogaška Slatina
Otroci mavrice OŠ IV Murska Sobota PE MURSKA SOBOTA KROŠKA Kroška ulica 58 A, 9000 Murska Sobota
Starejša skupina Vrtec pri OŠ Stražišče – enota vrtca Žabnica PE ŠKOFJA LOKA Grenc 55, 4220 Škofja Loka
Skupina 1 VRTEC FILOVCI PE MARIBOR VELJKA VLAHOVIČA Ulica Veljka Vlahovića 15, 2000 Maribor
Pike OŠ Mirna, Vrtec Deteljica PE LJUBLJANA DOLENJSKA Dolenjska cesta 240 d, 1000 Ljubljana
 1.C Osnovna šola Šentjernej PE BREŽICE Ulica kozjanskih borcev 57, 8250 Brežice
Kombiniran oddelek 2. In 3. Razreda Osnovna šola Stopiče- podružnična šola Podgrad PE NOVO MESTO Belokranjska cesta 2, 8000 Novo mesto
1. šolska skupina CUDV Draga, DC Šiška PE LJUBLJANA CELOVŠKA Celovška cesta 224, 1000 Ljubljana
Ježki Vrtec Mojca PE LJUBLJANA GERBIČEVA Gerbičeva ulica 103, 1000 Ljubljana
PB 3. a Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane PE DRAVOGRAD Otiški Vrh 168 A, 2373 Šentjanž pri Dravogradu
Dnevni center Dornava ZUDV Dornava PE PTUJ Zagrebška Zagrebška cesta 40, 2250 Ptuj
2b Osnovna šola Vižmarje Brod, PE LJUBLJANA MESARSKA Mesarska cesta 13, 1000 Ljubljana
Balončki Vrtec Ciciban Sevnica PE SEVNICA Radna 32, 8294 Boštanj
Mravljinčki – 1.r. OŠ Adama Bohoriča Brestanica PE CELJE BABNO Ljubljanska cesta 112, 3000 Celje
Pri sovici Oki OŠ Ivana Roba, Vrtec Šempeter, Enota Žarek PE ŠEMPETER Žnidarčičeva ulica 19a, 5290 Šempeter pri Gorici
Sovice Vrtec Postojna PE POSTOJNA Industrijska cesta 4, 6230 Postojna
Pande Vrtec pri osnovni šoli Prevole PE LJUBLJANA Chengdujska Chengdujska cesta 1, 1000 Ljubljana
Sovice Vrtec Pikapolonica pri OŠ Cerklje ob Krki PE LJUBLJANA Kranjčeva Kranjčeva ulica 25, 1000 Ljubljana
Ribice Vrtec Mavrica Trebnje PE TREBNJE Prijateljeva ulica 3, 8210 Trebnje
Pikapolonice OŠ Bršljin PE NOVO MESTO Andrijaničeva cesta 1, 8000 Novo mesto
Čaplje Vrtec Pikapolonica pri OŠ Cerklje ob Krki PE LJUBLJANA Njegoševa Njegoševa cesta 8, 1000 Ljubljana
1. a in b razred Osnovna šola Sveti Jurij PE MARIBOR TRŽNICA Vodnikov trg 7, 2000 Maribor
Ptiček Vrtec Ledina PE LJUBLJANA Poljanski nasip Poljanski nasip 10, 1000 Ljubljana
PPVI 1,2 OŠ Milke Šobar Nataše PE LJUBLJANA BTC Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana
Kapljice Vrtec Tržič PE LJUBLJANA SLOVENČEVA Slovenčeva ulica 91, 1000 Ljubljana
3.a OŠ sv. Jurij ob Ščavnici PE MARIBOR PROLETARSKIH BRIGAD Cesta proletarskih brigad 101, 2000 Maribor
Žolne Vrtec Pikapolonica pri OŠ Cerklje ob Krki PE LJUBLJANA DUNAJSKA Dunajska cesta 20, 1000 Ljubljana
Mavrica Vrtec Pedenjped Novo mesto PE IZOLA Kajuhova ulica 22, 6310 Izola
Likovni krožek Osnovna šola Stročja vas PE LJUTOMER Prešernova ulica 42, 9240 Ljutomer
Ježki Vrtec Radovljica, enota Posavec PE LESCE Hraška cesta 23, 4248 Lesce
Zvonček Vrtec Zarja Celje, enota Živ Žav PE CELJE TEHARJE Teharje 1a, 3221 Teharje
Čebelice in čmrlji Osnovna šola Gradec PE LITIJA Ljubljanska cesta 14, 1270 Litija
Čmrlji Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava, podružnica Zgornja Polskava PE SLOVENSKA BISTRICA Ljubljanska cesta 90, 2310 Slovenska Bistrica
Marjetice Vrtec Postojna, Cesta na Kremenco 4, Postojna PE CERKNICA Cesta 4. maja 5A, 1380 Cerknica
2. razred Osnovna šola Podzemelj PE ČRNOMELJ Belokranjska cesta 24, 8340 Črnomelj
Medvedki Vrtec Hrastnik – enota na OŠ PE PREVALJE Pri Brančurniku 9, 2391 Prevalje
Učenci 3. razreda OŠ Kobilje PE VRHNIKA Ljubljanska cesta 33, 1360 Vrhnika
Zajčki OŠ Dušana Flisa Hoče, vrtec Hoče PE HOČE Bohovska cesta 6, 2311 Hoče pri Mariboru
2.b OŠ Otočec PE KRŠKO Cesta krških žrtev 133, 8270 Krško
Čebelarski krožek Osnovna šola Sveti Jurij PE GORNJA RADGONA Ljutomerska cesta 38, 9250 Gornja Radgona
kombiniran oddelek Vrtec Slovenske Konjice PE PTUJ Ormoška cesta 22, 2250 Ptuj
vzgojiteljica Marjetka oddelek od 3 do 4 leta Vrtec Slovenske Konjice PE SLOVENSKE KONJICE Prevrat 21, 3210 Slovenske Konjice
Kapljice Vrtec Starše PE SLOVENJ GRADEC Pohorska cesta 18, 2380 Slovenj Gradec
1. B OŠ Frana Albrehta Kamnik PE KAMNIK Domžalska cesta 1, 1241 Kamnik
Eko skupina 2. In 3. Razreda OŠ Blaža Arniča Luče PE MOZIRJE Cesta na lepo njivo 7, 3330 Mozirje
Čebelice Vrtec Urša, enota Pikapolonica PE DOMŽALE Šaranovičeva cesta 27 A, 1230 Domžale
Skupina Vesne in Maje Vrtec Ptuj PE ORMOŽ Ljutomerska cesta 38c, 2270 Ormož
Čebela Vrtec Jesenice PE JESENICE Spodnji Plavž 3C, 4270 Jesenice
ŽABICE Vrtec Otona Župančiča Črnomelj PE KOČEVJE Ljubljanska cesta 69, 1330 Kočevje
Učenci 1. in 2. razreda OŠ Kobilje PE LENDAVA Kolodvorska ulica 41, 9220 Lendava
Gamsi Vrtec pri OŠ 16. decembra Mojstrana PE LOGATEC Cesta talcev 12, 1370 Logatec
Račke Vrtec pri OŠ Deskle PE NOVA GORICA Cesta 25. junija 1L, 5000 Nova Gorica
3.p razred Podružnična OŠ Polica, OŠ Brinje Grosuplje PE GROSUPLJE Adamičeva cesta 4, 1290 Grosuplje
Ribice Vrtec Otona Župančiča Črnomelj PE RIBNICA Obrtna cona Ugar 2, 1310 Ribnica
1. razred podaljšano bivanje Osnovna šola Štore PE TRBOVLJE Vodenska cesta 5C, 1420 Trbovlje
oranžna igralnica Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona PE LENART Kraigherjeva ulica 32, 2230 Lenart
OPB Loče 1. skupina Osnovna šola Loče PE ŠENTJUR Drofenikova ulica 10, 3230 Šentjur
1.razred OŠ žužemberk PE IVANČNA GORICA Cesta 2. grupe odredov 4, 1295 Ivančna Gorica
Cicibančki Osnovna šola Otlica, Vrtec pri šoli PE AJDOVŠČINA Ulica Mirce 10, 5270 Ajdovščina
Čebelice Osnovna šola Rudolfa Ukoviča Podgrad, VVE pri osnovni šoli PE SEŽANA Partizanska cesta 71c, 6210 Sežana
6.skupina podaljšanega bivanja Osnovna šola Trebnje PE IDRIJA Vojkova ulica 41, 5280 Idrija
Sovice Vrtec Tržič PE KRANJ PRIMSKOVO Šuceva ulica 23 A, 4000 Kranj
Ananasi Vrtec Tržič PE TRŽIČ Cesta Ste Marie aux mines 7, 4290 Tržič
srednja skupina Kranjski vrtci, enota Ježek PE KRANJ SMLEDNIŠKA Smledniška cesta 27 H, 4000 Kranj
2. a OŠ Kašelj PE LAVRICA Dolenjska cesta 337, 1291 Škofljica Lavrica
1.b OŠ Križe Oš Križe PE MEDVODE Gorenjska cesta 12, 1215 Medvode
Libojčani Vrtci Občine Žalec PE ŽALEC Gotoveljska cesta 18, 3310 Žalec
Kužki Vrtec Most na Soči, Enota Šentviška Gora PE TOLMIN Ulica padlih borcev 11a, 5220 Tolmin
Rumena soba OŠ Log Dragomer, enota vrtec Log Dragomer PE BREZOVICA Tržaška cesta