Nagrajenci



NAGRAJENEC TRAJNOSTNEGA DELA NATEČAJA
IME VRTCAIME SKUPINEKRAJ
VRTEC MANKA GOLARJA GORNJA RADGONARDEČA IGRALNICA9250 GORNJA RADGONA


GLAVNI NAGRAJENCI
IME VRTCAIME SKUPINEKRAJPOSLOVALNICA HOFER
Vrtec Kralj MatjažPredšolska2393 ČRNA NA KOROŠKEMMedex uprava
Vrtec Postojna Cesta na Kremenco 4BOBRI6230 PostojnaHofer uprava
Vrtci občine Žalec3. oddelek, Žalec 23310 ŽalecMedex, Miklošičeva cesta 30, 1000 Ljubljana


VSI NAGRAJENCI
VRTECIME SKUPINEKRAJPOSLOVALNICA HOFER
Vrtec Jadvige Golež MariborMiške2000 MariborPE MB PRERADOVIČEVA- Preradovičeva ulica 20, 2000 Maribor
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljanašolarji 11000 LjubljanaPE LJUBLJANA TOPLARNIŠKA - Toplarniška ulica 4, 1000 Ljubljana
Vrtec Jadvige Golež MariborMuce2000 MariborPE MARIBOR ŠENTILJSKA - Šentiljska cesta 116A, 2000 Maribor
Vrtec Delfino blu KoperStelline6000 KoperPE KOPER - Ankaranska cesta 3B, 6000 Koper
Vrtci občine Moravske Toplice, Enota FokovciKombinirani oddelek9208 FokovciPE MURSKA SOBOTA - Lendavska ulica 64, 9000 Murska Sobota
Osnovna šola Kuteževo, Vrtec KuteževoMedvedki 6250 Ilirska BistricaPE ILIRSKA BISTRICA - Vilharjeva cesta 58, 6250 Ilirska Bistrica
Vrtec Velenje, OE CicibanCicibani3320 VelenjePE VELENJE PARTIZANSKA, Partizanska cesta 52b, 3320 Velenje
Vrtec Ivana Glinška MariborSrčki2000 MariborPE MARIBOR TITOVA, Linhartova ulica 5, 2000 Maribor
Osnovna šola GoricaLikovni krožek 2. in 3. razred3320 VelenjePE VELENJE SELO, Selo 7A, 3320 Velenje
Vrtec Vrhovci, enota RožnikGorile1000 LjubljanaPE LJUBLJANA BRDO - Cesta na Brdo 105, 1000 Ljubljana
Osnovna šola Radlje ob Dravi1.a razred2360 Radlje ob DraviPE RADLJE OB DRAVI - Koroška cesta 69b, 2360 Radlje ob Dravi
OŠ Toneta Čufarja, Maribor3. A2000 MariborPE MARIBOR PTUJSKA - Ptujska 194, 2000 Maribor
Center za varstvo in delo GolovecPridne čebelice3000 CeljePE CELJE MARIBORSKA - Mariborska cesta 30, 3000 Celje
Akademija Montessori, zasebni montessori vrtecTulipani1000 LjubljanaPE LJUBLJANA JOŽETA JAME - Ulica Jožeta Jame 11, 1210 Ljubljana-Šentvid
Vrtec KoperŽogica6000 KoperPE KOPER DOLINSKA - Dolinska cesta 7, 6000 Koper
Podružnična osnovna šola sveti FlorijanOddelek podaljšanega bivanja3250 Rogaška SlatinaPE ROGAŠKA SLATINA - Zgornje Negonje 36B, 3250 Rogaška Slatina
Miklavžev zavod Murska SobotaSonce9251 TišinaPE MURSKA SOBOTA KROŠKA - Kroška ulica 58 A, 9000 Murska Sobota
Osnovna šola Poljane2. B4223, Poljane nad Škofjo LokoPE ŠKOFJA LOKA - Grenc 55, 4220 Škofja Loka
Vrtec Jadvige Golež MariborMedvedki MariborPE MARIBOR VELJKA VLAHOVIČA - Ulica Veljka Vlahovića 15, 2000 Maribor
Osnovna šola Oskarja KovačičaOPB - skupina 31000 LjubljanaPE LJUBLJANA DOLENJSKA, Dolenjska cesta 240 d, 1000 Ljubljana
OŠ Jruija Dalmatina Krško2.B8270 KRŠKO PE BREŽICE, Ulica kozjanskih borcev 57, 8250 Brežice
Osnovna šola Stopiče - Vrtec StopičeMedvedki 8000 Novo mesto PE NOVO MESTO - Belokranjska cesta 2, 8000 Novo mesto
Vrtec MiškolinŽelviceLJUBLJANAPE LJUBLJANA CELOVŠKA- Celovška cesta 224, 1000 Ljubljana
Vrtec Kolezija, enota MurgleKužkiLjubljanaPE LJUBLJANA GERBIČEVA- Gerbičeva ulica 103, 1000 Ljubljana
Javno-varstveni zavod, vrtec Dravograd, oddelek ČrnečeČebelice2370 DravogradPE DRAVOGRAD - Otiški Vrh 168 A, 2373 Šentjanž pri Dravogradu
Vrtec PtujSkupina vzgojiteljic Jožice Krajnc in Maje Novak2550 PtujPE PTUJ Zagrebška - Zagrebška cesta 40, 2250 Ptuj
Osnovna šola Ledina4.a1000 LjubljanaPE LJUBLJANA MESARSKA - Mesarska cesta 13, 1000 Ljubljana
vrtec Ciciban SevnicaMetulji8290 SevnicaPE SEVNICA - Radna 32, 8294 Boštanj
OŠ Glazija CeljePP V.c3000 CeljePE CELJE BABNO - Ljubljanska cesta 112, 3000 Celje
OŠ Ivana Roba Šemepter pri GoriciOPB 6. skupina5290 Šempeter pri GoriciPE ŠEMPETER - Žnidarčičeva ulica 19a, 5290 Šempeter pri Gorici
Vrtec PostojnaMiške6230 PostojnaPE POSTOJNA - Industrijska cesta 4, 6230 Postojna
Vrtec MiškolinZajčkiLjubljana PoljePE LJUBLJANA Chengdujska - Chengdujska cesta 1, 1000 Ljubljana
Vrtec CicibanSpominčicaLjubljanaPE LJUBLJANA Kranjčeva - Kranjčeva ulica 25, 1000 Ljubljana
Vrtec Mavrica TrebnjeGumbi8230 TrebnjePE TREBNJE - Prijateljeva ulica 3, 8210 Trebnje
Osnovna šola Stopiče - Vrtec StopičePolžkiNovo mestoPE NOVO MESTO - Andrijaničeva cesta 1, 8000 Novo mesto
Vrtec Kolezija, enota KolezijaPisana in ciklamna sobaLjubljanaPE LJUBLJANA Njegoševa - Njegoševa cesta 8, 1000 Ljubljana
Vrtec Studenci - enota IztokovaNavihančki 2000 MariborPE MARIBOR TRŽNICA -Vodnikov trg 7, 2000 Maribor
Vrtec LedinaJabolko1000 LjubljanaPE LJUBLJANA Poljanski nasip, Poljanski nasip 10, 1000 Ljubljana
Vrtec Črnuče, enota GmajnaČešnje1231 Črnuče PE LJUBLJANA BTC - Šmartinska cesta 152, 1000 Ljubljana
VDC Tončke HočevarTončkini ustvarjalci1000 LjubljanaPE LJUBLJANA SLOVENČEVA - Slovenčeva ulica 91, 1000 Ljubljana
Vrtec Ivana Glinška MariborBibe2000 MARIBORPE MARIBOR PROLETARSKIH BRIGAD - Cesta proletarskih brigad 101, 2000 Maribor
OŠ KašeljKašeljska cesta 119a1000 lJUBLJANAPE LJUBLJANA DUNAJSKA - Dunajska cesta 20, 1000 Ljubljana
Giardino d'infanzia Delfino blu KoperFiorellini6000 KOPERPE IZOLA - Kajuhova ulica 22, 6310 Izola
Vrtec LjutomerDelfini9240 LJUTOMERPE LJUTOMER - Prešernova ulica 42, 9240 Ljutomer
OŠ Matije Čopa KranjOPB 1. razredi4000 KRANJPE LESCE - Hraška cesta 23, 4248 Lesce
Vrtec Zarja Celje, Enota IskricaBalon3000 CELJEPE CELJE TEHARJE - Teharje 1a, 3221 Teharje
OŠ Litija3. b1270 LITIJAPE LITIJA - Ljubljanska cesta 14, 1270 Litija
Vrtec Otona Župančiča, Slovenska BistricaČebelica 22310 SLOVENSKA BISTRICAPE SLOVENSKA BISTRICA - Ljubljanska cesta 90, 2310 Slovenska Bistrica
Vrtec Martin Krpan, CerknicaLevčki1380 CERKNICAPE CERKNICA - Cesta 4. maja 5A, 1380 Cerknica
OŠ Milke Šobar - Nataše, Črnomelj1., 2. razred8340 ČRNOMELJPE ČRNOMELJ - Belokranjska cesta 24, 8340 Črnomelj
Vrtec Velenje - OE Lučka Livada23320 VELENJEPE PREVALJE - Pri Brančurniku 9, 2391 Prevalje
Varstveno-delovni center Vrhnika-IdrijaSpominčki1360 VRHNIKAPE VRHNIKA - Ljubljanska cesta 33, 1360 Vrhnika
OŠ Franceta Prešerna, MariborOd čebelice do zvezdice2000 MARIBORPE HOČE - Bohovska cesta 6, 2311 Hoče pri Mariboru
OŠ Jurija Dalmatina KrškoČebelice 28270 KRŠKOPE KRŠKO - Cesta krških žrtev 133, 8270 Krško
OŠ Sveti Jurij, RogašovciOPB1 in 29262 ROGAŠOVCIPE GORNJA RADGONA - Ljutomerska cesta 38, 9250 Gornja Radgona
OŠ Kidričevo, PE Vrtec KidričevoDelfini9325 KIDRIČEVOPE PTUJ - Ormoška cesta 22, 2250 Ptuj
Vrtec Slovenske Konjice- enota LOČE 5 - 63215 LOČEPE SLOVENSKE KONJICE - Prevrat 21, 3210 Slovenske Konjice
Vrtec Radlje ob Dravi2. starostno obdobje2360 RADLJE OB DRAVIPE SLOVENJ GRADEC, Pohorska cesta 18, 2380 Slovenj Gradec
OŠ Janka Kersnika, VVE Medo, LukovicaMiške1225 LUKOVICAPE KAMNIK, Domžalska cesta 1, 1241 Kamnik
JVIZ Mozirje OE vrtec Mozirje enota TulipanMiške3330 MOZIRJEPE MOZIRJE - Cesta na lepo njivo 7, 3330 Mozirje
OŠ Roje, Domžale1., 2. razred (prilogojen program)1230 DOMŽALEPE DOMŽALE - Šaranovičeva cesta 27 A, 1230 Domžale
OŠ Stročja vas - enota vrteclikovni krožek9240 LJUTOMERPE ORMOŽ, Ljutomerska cesta 38c, 2270 Ormož
Vrtec Jesenice, BLEJSKA DOBRAVAZverinica4273 BLEJSKA DOBRAVAPE JESENICE - Spodnji Plavž 3C, 4270 Jesenice
Vrtec Kočevje, enota MOJCAMiške1332 STARA CERKEVPE KOČEVJE - Ljubljanska cesta 69, 1330 Kočevje
Vrtci občine Moravske Toplice - enota FilovciEnota Filovci9222 BOGOJINAPE LENDAVA - Kolodvorska ulica 41, 9220 Lendava
Vrtec VrhnikaSovice1360 VRHNIKAPE LOGATEC, Cesta talcev 12, 1370 Logatec
OŠ DornberkNagajivci5294 DORNBERKPE NOVA GORICA - Cesta 25. junija 1L, 5000 Nova Gorica
OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče, Vrtec sončni žarekMetulji1315 VELIKE LAŠČEPE GROSUPLJE - Adamičeva cesta 4, 1290 Grosuplje
OŠ Primoža Trubarja Velike Lašče, enota TURJAKMiške1315 VELIKE LAŠČEPE RIBNICA - Obrtna cona Ugar 2, 1310 Ribnica
Vrtec HrastnikJežki1420 HRASTNIKPE TRBOVLJE - Vodenska cesta 5C, 1420 Trbovlje
OŠ Sveti Jurij, RogašovciČebelarski krožek9262 ROGAŠOVCIPE LENART - Kraigherjeva ulica 32, 2230 Lenart
OŠ Franja Malgaja, Šentjur1.a3230 ŠENTJURPE ŠENTJUR - Drofenikova ulica 10, 3230 Šentjur
Vrtec Miška Stična, Ivančna GoricaČebelice1295 IVANČNA GORICAPE IVANČNA GORICA, Cesta 2. grupe odredov 4, 1295 Ivančna Gorica
Vrtec Ajdovščina, enota OB HUBLJUZvezdice5270 AJDOVŠČINAPE AJDOVŠČINA - Ulica Mirce 10, 5270 Ajdovščina
Vrtec Sežana, enota LehtePikapolonice6210 SEŽANAPE SEŽANA - Partizanska cesta 71c, 6210 Sežana
Osnovna šola Franceta Bevka Tolmin Podružnična šola za izobraževanje in usposabljanje otrok s posebnimi potrebami, Tolmin3.g - 6.g5220 TOLMINPE IDRIJA - Vojkova ulica 41, 5280 Idrija
OŠ Poljane, Poljane nad Škofjo Loko1. b4223 POLJANEPE KRANJ PRIMSKOVO - Šuceva ulica 23 A, 4000 Kranj
Kranjski vrtci, enota Ježek, GOLNIK2. skupina4204 GOLNIKPE TRŽIČ - Cesta Ste Marie aux mines 7, 4290 Tržič
Kranjski vrtciOddelek 64000 KRANJPE KRANJ SMLEDNIŠKA - Smledniška cesta 27 H, 4000 Kranj
Vrtec Škofljica, Enota ModrinZajčki1291 ŠKOFLJICA PE LAVRICA - Dolenjska cesta 337, 1291 Škofljica-Lavrica
OŠ Preska, Medvode2.b1215 MEDVODEPE MEDVODE - Gorenjska cesta 12, 1215 Medvode
Vrtec Nazarje (pri OŠ Nazarje)MAVRICA3331 NAZARJEPE ŽALEC - Gotoveljska cesta 18, 3310 Žalec
OŠ Franceta Bevka Tolmin - PŠ IU OPPPRVI 3.f - 5.f5220 TOLMINPE TOLMIN - Ulica padlih borcev 11a, 5220 Tolmin

Za uspeh in čudovite kreacije eko smrek vam iskreno čestitamo!

Naša spletna stran uporablja piškotke, s katerimi zagotavljamo naprednejšo funkcionalnost. Z nadaljevanjem obiska in uporabo strani soglašate z njihovo uporabo. S klikom na gumb V redu boste deležni polne izkušnje spletne strani.

Splošni pogoji V redu